Ada Satın Alıp Hayat Kurtaran Kadın - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Ada Satın Alıp Hayat Kurtaran Kadın

Anasayfa
Sosyal Medya Ada Satın Alıp Hayat Kurtaran Kadın

Melita Kolmandas Hunter, Avustralya’da yaşayan bir ev hanımı. Ama artık ev hanımlığından sıkıldı ve Komboçya’da “Song Saa Resort” adlı bir ada satın aldı. İlk başllangıçta ada sıfır haldeydi, kendi emekleriyle adayı muazzam bir görünüme kavuşturdu.

Aynı zamanda da ada çevresindeki insanlarla istihdam sağlayarak, onlarında geçinmesini sağladı. İsteyince herşey olur diyen Melita’nın hikayesinden kısaca bahsedelim.

2005’te Melita ve eşi Rory, Komboçya’ya davet edilmişler. Bu ailenin asıl planı Güney Afrika’da bir yıl boyunca kalıp, daha sonra New York’a yerleşmekmiş. Fakat Komboçya’ya gittiklerinde hayatları bir anda değişmiş.

Komboçya’daki 16. yılını dolduran Melita, bu yıllar içerisinde adayı 15.000$’a satın almayı başarmış ve adayı şık bir tatil köyüne dönüştürmüş. Tabi bu o kadar da kolay olmamış adayı tamamlaması tam 2.5 yıl sürmüş.

Bu ada da yok yok bir adet Komboçya restoranı, bar, spa ve harika manzarayla kaplı bu tatil adası Sihanoukville limanından botla ulaşılabiliyor. Eğer başka şehirlerden gelmek istiyorsanız Song Saa’nın sahiline özel bir helikopterle gelebiliyorsunuz.

Song Saa’yı diğer tatil köylerinden ayıran özelliği, Melita’nın yerel halka karşı olan hassasiyetiydi. Avustralya’lı bu çiftin hayallerini mutlulukla karşılayan halk, savaş sonrası kendilerini toparlayacak bir fırsata da sahip olmuş oldu .

Aynı zamanda bu çift sadece istihdam sağlamakla kalmayıp yerel halka yardım da etmeye başladı. Zarar gören evler, tarım alanları, mahalleler temizlenip eğitimlere destek de veriyorlar.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR