fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

2500 Dolara Nokia 3310!

Anasayfa
Mobil 2500 Dolara Nokia 3310!
caviar-3310

Trump ve Putin’in Kafasını Taşıyan Nokia 3310 tamı tamına 2500 dolar.

HMD Global, favori telefon Nokia 3310’u birkaç ay önce tanıttı. Yeni model 2000 yılında üretilen orijinal modele tasarımsal olarak benziyor olsa da, o zaman satılan modelin aynısı değil. Yeni model güncellenmiş bir OS, renkli ekran, hatta ve hatta 2MP bir arka kamera ile geldi. Bu özellikler haliyle sizi tatmin etmemiş olabilir, ancak biraz daha eşsiz bir şey arıyorsanız, Caviar firması kısa bir süre önce Trump ve Putin’in kafasını taşıyan Nokia 3310 modelini tanıttı.

Bu model ABD Devlet Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ikilisi arasında gerçekleşecek bir toplantı öncesinde Almanya’da düzenlenen G20 Zirvesinde tanıtıldı.

HMD Global tarafından sunulan 3310 modelinin yanı sıra, Caviar modeli, siyah kadife ile kaplı lüks bir deri kaplamalı kasa halinde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Telefon, titanyum malzemeden yapılmış ve dışında çam desenleri ile geliyor. Trump ve Putin’in kafalarının olduğu kısım ise altın ile kaplanmış.

2 Başkanın kafasını taşıyan Caviar 3310, 149.000 ruble ya da 2.477 dolara satışa sunulacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“2500 Dolara Nokia 3310!” üzerine 2 yorum

  1. Cem Yalçınkaya says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR