2018 Yılında Apple Cihazlarını Erken Test Edecek - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

2018 Yılında Apple Cihazlarını Erken Test Edecek

Anasayfa
Mobil 2018 Yılında Apple Cihazlarını Erken Test Edecek

Apple, 2018 yılına daha hızlı giriş yapacak. Apple’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinden hemen sonra satışa sunduğu dünyanın en iyi akıllı telefonu konumunda olan iPhone X modelinde Face ID sensörünün temini dolayısı ile yaşanan sıkıntıları yeni dönemde yaşamayacak olduğu ve 4 farklı iPhone modelini tanıtımdan 1.5 ay öncesinde test etmeye başlayacak olduğu iddia edildi.

Apple yetkilileri ve yöneticileri tarafından bu iddialar ile ilgili olarak doğrulama yapılmazken, şirketin yeni dönemde birçok alanda farklı farklı cihazları kullanıcılara sunmadan tüm hataları gidermesi ve bu sayede cihazı tanıtmasının reklam, satış ve sürdürülebilir projeler için oldukça büyük önem taşıdığı belirtildi.

Apple Ne Zaman Yeni Tanıtım Yapacak?

Bu ay içerisinde mevcut bir tanıtım yapmasına kesin gözüyle bakıldığı belirtilen Apple‘ın, gelecek aylarda ise Eylül ayının sonuna doğru yeni iPhone modellerini tanıtması bekleniyor. Akıllı cep telefonu konusunda dünyanın en fazla satış yapan ve en değerli şirketi konumunda olan Apple’ın yeni cihazlarının bu sene üretilen iPhone X modelinden çok farklı olması ise beklenmiyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR