2018'de Çıkacak Olan Telefonların Büyük Bir Kısmı Parmak İzi Okuyacak! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

2018’de Çıkacak Olan Telefonların Büyük Bir Kısmı Parmak İzi Okuyacak!

Anasayfa
Mobil 2018’de Çıkacak Olan Telefonların Büyük Bir Kısmı Parmak İzi Okuyacak!

2018’de çıkacak olan 1 milyardan fazla akıllı telefon parmak izi okuma özelliğe sahip olacak.

Counterpoint Research şirketinin araştırmalarına göre 1 milyardan fazla akıllı telefonun 2018’de bir parmak izi algılayıcısı olacak.

Günümüzde 7 yaşındaki bir çocuğun elinde akıllı telefon olduğunu düşünürsek, güvenliğini artırmak mantıklı olacaktır. Counterpoint Research danışmanı Parv Sharma, 2018’deki cihazların yaklaşık dörtte üçünün parmak izi sensörleri ile geleceğini söylüyor. Gayet mantıklı bir adım.

Bu ne demek? Aslında bu şu demek; 2018’de çıkacak olan orta segment telefonlarda bile parmak izi okuyucusu olacak. Neil Shah, pazarın % 12’sini tutan parmak izi sensörleriyle akıllı telefonların pazar lideri olduğunu ve bunu % 11 ile Apple’ın takip ettiğini söyledi. Huawei ise % 8 ile üçüncü oldu.

Kullanıcılar parmak izi sensörleri için talep arttırdı ve biyometrik kimlik testleri artık üreticiler için farklı bir unsur. Gelecek yıl mantıksal olarak yeni nesil bazı akıllı telefonlara yol açacak parmak izi sensörünü üreticilerin ekrana entegre etmesi bekleniyor. Yani parmak izi okuyucusu sadece iPhone’larda olur mantığı artık tamamen ortadan kalkacak.

0 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR