2017 Yılının Drone İle Çekilen En İyi Fotoğrafları Seçildi! - DC-Tekno
Kapat

2017 Yılının Drone İle Çekilen En İyi Fotoğrafları Seçildi!

Anasayfa
Eğlence 2017 Yılının Drone İle Çekilen En İyi Fotoğrafları Seçildi!
Drone-Kent-İkincilik

Hatırlayacağınız üzere geçen haftalarda drone kelimesi için Türkçe karşılık aramaya başlamıştık. Biz halen Türkçe karşılığını aramaya devam ederken 2017 yılının drone ile çekilen en iyi fotoğrafları seçildi.

Havadan fotoğrafçılığa özel olarak açılmış olan sosyal ağ platformu Dronestagram, 4 yıldan beri düzenlediği fotoğraf yarışmasının 2017 yılı birincilerini açıkladı.

Yarışmanın National Geographic ile ortaklaşa düzenlendiğini söyleyelim. Bu yıl dünya genelinde yaklaşık 8.000 fotoğraf ise ödül için yarıştı. Hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçılar; Doğa, Kent ve İnsanlar olmak üzere 3 kategoride yarış içindeydiler. Nat Geo Travel’in fotoğraf editörü ve yarışmanın hakemlerinden biri olan Jeff Heimsath “Yarışma kesinlikle dünyanın dört bir yanından gelen en iyi hava görüntüleri ortaya çıkardı” açıklamasında bulundu. Sizi 2017’nin en iyi drone fotoğrafları ile başbaşa bırakalım:

Kent / Birincilik:

Kent / İkincilik:

Kent / Üçüncülük:

Doğa / Birincilik:

Doğa / İkincilik:

Doğa / Üçüncülük:

İnsanlar / Birincilik:

İnsanlar / İkincilik:

İnsanlar / Üçüncülük:

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR