fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

2000-2500 TL Bütçe İle Alınabilecek En İyi Telefonlar

Anasayfa
Karşılaştırma 2000-2500 TL Bütçe İle Alınabilecek En İyi Telefonlar
2000-2500-tl-arası-telefonlar

Bu makalemizde ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu, 2000 – 2500 TL bütçe ile satın alınabilecek akıllı telefonları listeliyoruz.

2000 – 2500 TL bütçe ile satın alınabilecek akıllı telefonlar listemizin ilk sırasında her konuda dikkatleri üzerine çeken, geçtiğimiz yıla damgasını vurmuş Samsung Galaxy S7 var. Şık tasarımı ve yüksek seviye teknik özellikleri ile dikkat çeken telefona 2300-2500 arası bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Listemizin ikinci sırasında 2500 TL civarı fiyatı ile sahip olabileceğiniz Apple model iPhone 6S var. Geçtiğimiz 2 yıla damga vuran telefon, fiyatı, modern tasarımı ve teknik özellikleri ile alınabilecek telefonlar listemizde mutlaka olması gereken bir modeldi.

Gelelim üçüncü sıraya. Listemizin üçüncü sırasında ise Xiaomi Mi Mix yer alıyor. Tasarım konusunda, pazardaki telefonlara nazaran master yapmış Mi Mix modeli, büyük ekran sevenler için muhteşem bir seçim olabilir. Telefonun 2399 TL fiyatı ise bu modeli listemize giren telefonlar arasına sokuyor.

Bu yıl içerisinde kapışan telefonlar arasında, özellikle kamera yetenekleri ile dillere destan Huawei P10, sizler için düzenlemiş olduğumuz listedeki en iyi seçeneklerden biri. 2299 TL gibi aslında çokta pahalı olmayan fiyat etiketiyle, bu modeli gönül rahatlığı ile alabilir, kullanabilirsiniz.

Listemizin son sırasında ise  Huawei Mate 9 modeli var. Muhteşem teknik özellikleri, çift kameralı yapısı ve amiral gemisi modeller arasında en uzun pil ömrüne sahip modellerden biri olan Mate 9, 2399 TL fiyata sahip. Bizimde önerdiğimiz Huawei Mate 9 gerçekten bütün işlerinizi görebilecek bir model.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR