20 Yaşındaki Modeli DarkWeb Üzerinden Satmaya Çalışırken Yakalandı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

20 Yaşındaki Modeli DarkWeb Üzerinden Satmaya Çalışırken Yakalandı

Anasayfa
Teknoloji 20 Yaşındaki Modeli DarkWeb Üzerinden Satmaya Çalışırken Yakalandı
kaçırdığı-modeli-darkweb-üzerinden-satmaya-çalıştı

Polonya’dan bir DarkWeb kullanıcısı, 20 yaşındaki modeli kaçırarak DarkWeb üzerinden satmaya çalıştı.

DarkWeb, adı gibi cidden karanlık bir ortam. Örneğin bu platform üzerinden uyuşturucu alıp satmak, artık bir marketten sigara almak kadar basit bir olay. Fakat Polonya vatandaşı  Lukasz Pawel Herba, DarkWeb üzerinden korkunç bir olaya imza attı.

A person taking part in a reenactment by Italian police shows how a kidnapped British model was kept in a bag, in this handout picture provided by the Italian Police in Milan on August 5, 2017. Polizia Di Stato/Handout via REUTERS ATTENTION EDITORS – THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. PICTURE WAS MASKED AT SOURCE. – RTS1AISR

İtalya’da yaşanan olayda 20 yaşındaki İngiliz modeli kaçıran DarkWeb kullanıcısı, modeli uyuşturucularla birlikte bir valizin içinde saklarken yakalandı. Seyahat amaçlı olarak İtalya’ya gelen modeli kaçırarak platform üzerinden kendisine en fazla ödemeyi yapacak porno şirketine satmayı planlayan Herba, açık artırmayı ise 300 bin dolardan başlatmış. Bu nasıl bir insanlıktır demek düşüyor sadece bize de.

herba

Yakalanma riskini düşünerek kullanıcı, ilanda yerinin tespit edilmemesi için her şeyi yapmış ve ödemeyi de yalnızca Bitcoin ile kabul edeceğini belirtmiş. İtalya polisinin Interpol ile ortak çalışmasıyla, yanında bulunan bilgisayar ve sahte kimlikle birlikte yakalandı.

Son olarak sa Herba, çıkarıldığı mahkemede ömür boyu hapis istemiyle yargılanıyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR