fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

2 Günde 2 Uber Sürücüsüne Saldırı!

Anasayfa
Teknoloji 2 Günde 2 Uber Sürücüsüne Saldırı!

Uber sürücüleri son dönemde ciddi zorluklar yaşıyorlar. Ticari taksi sürücülerinin güvensizlikleri ve UBER sürücülerini tehdit etmeleri dolayısı ile yaşanan güvensizlik ortamı ise hem sivil vatandaşların ne denli ticari taksi sürücüleri dolayısı ile tehlike altında olduğunu gösteriyor, hemde yaşanan bu olayların arkasında olan ticari sürücülerin hala daha aktif olarak taksicilik yapmaya devam etmesi vatandaşların tepkisini çekiyor.

Dün İstanbul’un Şişli bölgesinde Uber sürücüsüne aracının içerisinde 2 kadın yolcu var iken ticari taksi sürücüsü tarafından aracına bıçaklı saldırı girişiminde bulunulması olayının ardından bugün bir olay daha yaşandığı ortaya çıktı. Uber sürücüsü Yunus Emre, müşterisini almaya gittiği sırada aracına ticari taksi sürücüsü olduğu tahmin edilen bir şahıs tarafından ateşli saldırıya uğradı. Aracında müşteri olmaması sayesinde hayatını kaybeden ve yaralanan olmazken, araçta ise hasar meydana geldi.

Önlemler Almak Gerekiyor, Türkiye Dışında Görülmemiş Olaylar

Bu tür olaylar Uber sürücülerine dünyada yapılamazken, Türkiye’de ise son bir haftadan beridir sık sık yaşanmaya başlamış durumda. Bu tür olaylara karşı önlemler alınması gerektiği açık ve net.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR