2.2 Milyon Dolara Lamborghini Otomobil ve Tekne - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

2.2 Milyon Dolara Lamborghini Otomobil ve Tekne

Anasayfa
Eğlence 2.2 Milyon Dolara Lamborghini Otomobil ve Tekne
lamborghini-otomobil-ve-tekne

Zengin bir kişi, Lamborghini model otomobilini ve lüks teknesini bir İnternet sitesi üzerinden satışa çıkartmış durumda.

Lamborghini model üst düzey bir arabaya ve lüks mü lüks bir tekneye sahip olmak aslında çok basit. Sadece 2.2 milyon dolar. Yani aşağı yukarı 8 milyon TL. Verde Singh adlı aynı renkteki özel üretim bu rüya ikili ilk sahibinden satılık!

James Edition adlı dünyanın lüks market alanı üzerinden satışa çıkan Lamborghini Aventador LP750 4 Superveloce Roadster (okuyamayanlar üzülmesin, bende okuyamadım) üst düzey otomobil ve Lamborghini Aventador SV Speedboat Angry Beast (vallahi okurken yoruldum) lüks tekneden oluşan setin hazırlanması 2 yıldan fazla sürerken 2 milyon 350 bin dolarlık yatırım yapıldığı ifade ediliyor.

Gino Gargiulo için üretilen Lamborghini setinin satılma sebebi ise; aile içindeki bir olaymış. Muhteşem ikilinin daha önce CNBC Prime kanalındaki Süper Zenginlerin Gizli Yaşamları adlı bir TV programında rol aldığınıda de belirtelim.

750 beygir V12 motora sahip 2016 model Aventador SV, bugüne kadar sadece 1100 kilometre yol almış. Dört tekerden çekişli, yarı otomatik vitese sahip otomobil birçok karbon fiber bileşen seçeneğiyle donatılmış şekilde. Otomobilin ulaşabildiği maksimum hızıysa 350 kilometre!

Birazda tekneye değinecek olursak; Tamamen karbon fiber gövdeli Lamboat tekne, 1350 ve 1550 beygirlik iki Mercury yarış motoruna sahip. Toplamda 2700 beygir gücündeki lüks tekne yarış moduna geçerse bu güç 3100 beygire kadar çıkabiliyor. Lüks mü lüks teknenin aldığı maksimum hız ise 290 kilometre. Suda 290 kilometre hız yapmak ne kadar zevkli olsa gerek.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR