fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

128 Yaşındaki Bu Göçmenin Adolf Hitler Olduğuna Dair İddialar Var!

Anasayfa
Eğlence 128 Yaşındaki Bu Göçmenin Adolf Hitler Olduğuna Dair İddialar Var!
adolf-hitler

128 yaşındaki Arjantin’in Salta eyaletinde yaşayan adamın, diktatör Adolf Hitler olduğuna dair iddialar var.

1945 yılında Herman Guntherberg isimli pasaportla ülkeye göçmen olarak giriş yapan 128 yaşındaki adamın, eski Nazi lideri Adolf Hitler olduğuna yönelik ciddi iddialar var.

İsrail gizli servislerinin eski Nazi savaş suçlularını aramayı bırakmasının ardından ortaya çıkan 128 yaşındaki bu adam, Adolf Hitler olmadığı konusunda şu açıklamada bulundu: “Bu zamana kadar hiç alakamın olmadığı suçlamalara maruz kaldım. Hayatımın yarısından fazlasını sürekli olarak Yahudilerden saklanarak geçirdim, bu sebeple de cezamı fazlasıyla çektiğimi düşünüyorum.

angela-martinez

Bu adamın 55 yaşındaki eşi Angela Martinez de dahil birçok kişi, Herman Guntherberg’ün gerçekte Adolf Hitler olmadığına inanıyor. En azından bunu dile getiriyor. Eşinin iki yıl önce alzheimer hastalığına yakalandığını söyleyen Martinez, Hitler hakkında hiç konuşmadığını fakat ara ara Yahudiler ve iblisler hakkında bazı söylemlerde bulunduğunu söylüyor. Buda bu iddiaları güçlendiren sebeplerden birisi. Kocasının geçmişte bir Nazi olabileceğini ve bu sebeple bir suçluluk hissetmesinin mümkün olduğunu söyleyen Martinez, yine de eşinin Hitler olmadığına adı gibi inanıyor. En azından inanmak istiyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR