10 Ücretsiz Tek Sayfa Wordpress Temalar & Şablonlar 2017 - DC-Tekno
Kapat

10 Ücretsiz Tek Sayfa WordPress Temalar & Şablonlar 2017

Anasayfa
Wordpress 10 Ücretsiz Tek Sayfa WordPress Temalar & Şablonlar 2017
wordpress-min (1)

2017 yeni ücretsiz WordPress temaları tek bir sayfada oluşturuldu. Bu temalar genellikle kendi web sitesinde çok içerik ihtiyacı olmayan işletmeler için geçerlidir. Küçük işletmeler ve portföy web siteleri için hedef sitelerdir. Bunun yanı sıra, bu tek sayfalık temalar, daha hoş ve çekici bir tasarıma sahiptir.

2017 yılının en hoş 10 temasını sizlere sunacağız. Bu temalar ile işletmenizi tek bir sayfada sitesini tasarlayabilir kaliteli ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu temaları indirmeden önce ön izleme yaparak da nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz. Her temanın altındaki linkten indirme ve ön izleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Brasserie

brasserie_rt1fzg

brasserie_

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

Rational Theme

Ratioal

İş için en iyi tek sayfa WordPress Tema, Rational web sitesi için makul değer katan duyarlı, temiz, uyumlu ve göz alıcı ve çekici bir tema. Segmentinde en yenilikçi temalarından biri, Rasyonel özellikle iş dünyasının çeşitli alanları için tasarlanmış serin ve kullanışlı özellikleri ile birlikte geliyor.

RationalÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

XT Corporate lite

XT-Corporate

XT lite Kurumsal WordPress Teması kurumsal ve iş web siteleri için uygun olan hafif ve minimalist bir stil, temiz, modern ve tam duyarlı ücretsiz iş WordPress teması. Bu esnek iş WordPress tema hizmetlerini tanıtmak için ya da kurumsal bir blog çalıştırmak için idealdir. Herhangi bir cihaz üzerinde harika görünüyor tamamen duyarlı bir tema. Bu tema Genel Kamu Lisansı altında. Özel bir menü, başlık görüntü ve arka plan ile bu tema senin.

XT-Corporate2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

Gaga Lite

gaga-lite

Tema çeviri hazır, paralaks, SEO dostu ve kolayca özelleştirilebilir duyarlı. Temelde Gaga Lite  güzel bir web sitesi oluşturmak için yardımcı olan çok amaçlı WordPress teması.

gaga-lite2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

One Paze

one-paze

Güzel modern WordPress tema tasarlanmış. (O kadar iç sayfaları yapılandırmak için yeteneği ile bir sayfa Paralaks düzeni. Süper hızlı yükler, Microsoft Dynamics CRM üzerine inşa edilmiş ve gitmek gibi değişiklikleri önizleme yaşamak için izin verir. Önemli WORDPRESS eklentileri ile uyumluluk son derece yapılandırılabilir ve yüksek seviyede.

one-paze2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

ScrollMe

ScrollMe

ScrollMe – WordPress Temaları Bir yatay kaydırma yatay olarak web sitenizde gezinmeyi sağlar. Tema güzel temiz ve zarif tasarım ve harika şekilde tüm cihazlarda tamamen duyarlı.

ScrollMe

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

Integral

Integral

İntegral ajansları, reklam ve işletmeler için bir duyarlı bir sayfa paralaks WordPress teması. Sadelik ve akılda zerafet ile tasarlanmıştır. İş ya da işinizi geliştirmek için mükemmel. Kurması hızlı ve kolay!(Popüler Master Slider Eklentisi) ANA FEATURES İmage, İçerik Ve Video Slider – YENİ ÖZELLİK! Tamamen Duyarlı (Tablet ve cep dostu) Pürüzsüz paralaks etkisi.

Integral2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

Ember

ember

Kor parlak ve göz alıcı ve profesyonel bir web sitesi oluşturmak isteyen işletmeler ve serbest çalışanlar için tek sayfalık WordPress tema çekici olduğunu. Ember , harika özellikleri ve Google yazı tipografi gibi özelleştirmeler , tam ekran genişliği slayt tam yapışkan dolu ve tek sayfalık navigasyon menüsü , sınırsız renk ve tasarım seçenekleri ilerleyin.

ember2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

Enliven

enliven

Genel olarak hem küçük hem de kurumsal işletmeler için modern ve güzel görünümlü bir tema, tam ekran kaymak akılda kalıcı, tam genişlikte şeritler ve kesitler ile ve temiz bir görünüm.

enliven2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

Latte

latte

Harika çok amaçlı bir tema, güzel sayfa tasarımı. Pürüzsüz bir paralaks kaydırma, tam genişlikli başlık ve modern bir görünüm sağlar. Latte çeşitli işletmeler – kurumsal ya da yaratıcı olanlar için kullanılabilir.

latte2

ÖNİZLEME  TEMAYI İNDİR

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR