1 Milyon Dolar Kazanan League of Legends Oyuncusu: Faker - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

1 Milyon Dolar Kazanan League of Legends Oyuncusu: Faker

Anasayfa
Oyun 1 Milyon Dolar Kazanan League of Legends Oyuncusu: Faker
en-çok-kazanan-gamer-faker

Oyun oynayarak para kazanmayı önceki makalelerimiz de anlatmıştık. Makalemizde küçük meblağlardan bahsetsek de bu kadarı pes dedirtti. League of Legends oynayarak toplamda 1 milyon dolardan fazla kazanan ilk oyuncu ‘Faker’ oldu.

Dünyanın en çok oynanan oyunlardan biri olan League of Legends, eSpor arenasında da yine en fazla oynanan, en popüler oyunlardan biri durumda. Tabi League of Legends’da tartışmasız dünyanın en iyi oyuncularından biri haline gelmiş olan ‘Faker’, turnuva kazançlarında önemli bir eşiği geçmeyi başardı.

Güney Koreli League of Legends oyuncusu Lee “Faker” Sang Hyeok, ‘Esport Earnings’in açıkladığı istatistiklere göre, LoL turnuvalarından bu zamana kadar toplamda 1 milyondan fazla kazanmayı başarmış. Kariyeri boyunca 35 LoL turnuvasını geride bırakan 21 yaşındaki oyuncu, bu turnuvalardan toplamda 1 milyon dolar küsür para kazanarak, milyon dolar barajını aşan ilk isim olmayı da başarmış durumda.

faker-1-milyon-dolar-kazanıyor

League of Legends oyuncusu Faker’ın elde ettiği bu başarı, eSpor arenasının da giderek ne denli büyük ve önemli bir platforma dönüştüğünün bir kanıtı olarak algılanabilir. Sadece League of Legends değil, eSpor arenasında ön plana çıkan diğer oyunlarda da benzer başarılar söz konusu.

Bakalım League of Legends cephesinde Faker gibi 1 milyon barajını aşmayı başaran bir sonraki oyuncu kim olacak?

Bu ve buna benzer haberlerden anında haberdar olmak için takipte kalınız veyahut sitemize giriş yaparak abone ol kısmından abone olarak güncel teknoloji haberlerinden haberdar olabilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR